پنل‌ های آکوستیک

پانل های آکوستیک معمولاً در سیستم های ساختمانی خشک (مانند سقف های کاذب و دیوارهای روکش دار) استفاده می شوند. پانل های صوتی Kplus در طرح های مختلفی تولید می شوند.
در محیط و محیط کار، آلاینده هایی وجود دارند که می توانند آسایش، سلامت و حتی ایمنی افراد را به خطر بیندازند. این آلاینده ها می توانند در هوا، زمین و آب باشند. آلاینده های هوا فیزیکی و شیمیایی هستند. آلودگی صوتی را می توان یکی از سموم فیزیکی محیطی دانست.
امواج صوتی بخشی جدایی ناپذیر از زندگی انسان و سایر موجودات زنده هستند، اما همه امواج صوتی مفید نیستند. امواج ناخواسته، ناخوشایند و بالقوه مضر را نویز می نامند. در اکثر پروژه‌ها، طراحی آکوستیک محیط از نظر ایجاد آرامش و آسایش از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، زیرا آلودگی صوتی علاوه بر ایجاد احساس ناراحتی بر عملکرد ذهنی نیز تأثیر می‌گذارد. طراحی و تنظیم صدای فراگیر با استفاده از پنل های آکوستیک Kplus در سازه های سقف و دیوار کاذب امکان پذیر است. سوراخ های این پانل ها باعث ایجاد صدا در پشت سقف کاذب یا دیوار پوششی می شود (لایه ای از پشم سیاه در پشت پانل دید داخل سازه را مخفی می کند) و سطحی یکنواخت با ابعاد مورد نیاز برای طراحی به دست می آید. بر این اساس میزان انتشار صدا به محیط توسط این پنل قابل کنترل بوده و کیفیت آکوستیک محیط نیز بهبود می یابد.
این پنل ها علاوه بر جذب بالای امواج صوتی و افزایش ظرفیت صوتی فضا، ظاهری زیبا و متفاوت در محیط با ظرفیت طرح ها و رنگ های متنوع ایجاد می کنند.
حال می توانیم با استفاده از پنل های آکوستیک کی پلاس صدای محیط کار و زندگی را کاهش دهیم و محیطی سالم و زیبا برای خود و دیگران ایجاد کنیم.

پنل آکوستیک 12/20/66R
پنل آکوستیک 12/20/66R
پنل آکوستیک 12/20/35R
پنل آکوستیک 12/20/35R
پنل آکوستیک 8/18Q Type B8
پنل آکوستیک 8/18Q Type B8