ADD ANYTHING HERE OR JUST REMOVE IT…

نمایندگی کی پلاس ( کناف ایران)

نمایندگی کی پلاس ( کناف ایران)

شرکت لنا طرح لوتوس دارای گواهینامه اجرایی کی پلاس

گروه مهندسین لَناطرح لوتوس فعالیت خود را در حوزه مشاوره ، طراحی ، اجرای سیستم های ساخت و ساز خشک (کناف) و دکوراسیون داخلی، بازسازی و نوسازی ، فروش متریال دکوراسیون داخلی از سال ۱۳۸۸آغاز نمود و توانسته با بهره گیری از اکیپ های متعهد و کارآزموده مقدار قابل توجهی از پروژهای بازار را در رزومه خود قرار دهد.

  • نمایندگی کناف کی پلاس در تهران
  • نمایندگی کی پلاس سهروردی
  • نمایندگی کی پلاس پاسداران
  • نماینده اصلی فروش کناف کی پلاس در تهران
نمایندگی کی پلاس - عاملیت فروش کی پلاس - نمایندگی کناف ایران

درباره کی پلاس – کناف ایران

شرکت کی پلاس پارس یا به عبارتی شرکت کناف ایران ، بزرگترین تولیدکننده سیستم های ساخت و ساز خشک در ایران می باشد . انواع محصولات این شرکت ، سیستم های ساخت و ساز خشک و ملزومات متعلقات آن مانند صفحات روکش دار گچی، سازه های فولادی گالوانیزه سبک، انواع سیستم های سقف کاذب و دیگر محصولات ساختمانی می باشد که توسط آخرین فناوری تولید شده اند . کی پلاس کناف ایران) با تکنولوژی آلمان و طبق قوی ترین استاندارد ها ، توسعه صنعت ساختمان در ایران را رهبری می کند.

  • در بخش محصولات پودری نیز  Kplus در شروع فعالیت خود تنها تولید کننده گچ های ساختمانی با نام ساران و سارالیت بوده است.
  • اين شرکت در حال حاظر با ظرفيت روزانه ۱۰۰۰ تن، در زمينه توليد انواع گچ‌هاي ساختماني دستي، ماشيني و همچنين مصالح ساختماني پايه سيماني مانند چسب هاي کاشي فعاليت مي‌کند.
  • Kplus هر ساله با افزودن به سبد محصولات و افزایش کیفیت محصولات موجود، نسبت به تامین نیازهای مختلف ساختمان از طریق شبکه عاملیت گسترده در سرتاسر کشور اقدام مینماید.

اجرای کی پلاس تحت نظارت متخصصین

به طور قطع در تمامی مراحل اجرای کی پلاس باید از متخصصین این حوزه مشاوره گرفت همچنین تمامی مراحل توسط آنها آنالیز و بررسی شود . دلیل اینکه متخصصین باید تمام مراحل را آنالیز کنند این است که این کار جزئیات زیادی داشته و از متریال های مختلفی می توان استفاده نمود که در کیفیت و هزینه اجرا تاثیر زیادی دارند. در نتیجه باید تمامی مراحل توسط متخصصین ما مورد بررسی قرار گیرد تا با کیفیت ترین کار برای شما اجرا شود .

سقف کاذب کی پلاس چیست؟

سقف کاذب امروزه یکی از مهم ترین بخش های معماری داخلی است. این سقف معمولا به عنوان پوششی برای سقف اصلی در نظر گرفته میشود و به آن جلوه تازه و جذاب تری می دهد.

کاربرد سقف کاذب

پوشش سقف اصلی سازه را می توان اصلی ترین کاربرد سقف کاذب دانست . سقف های کاذب کی پلاس بدلیل تولید به روش صنعتی ، مشخصات و استاد فنی استاندارد داشته و در نتیجه این ساختار ها را می توان در محاسبات طراحی و اجرا وارد کرد. سقف کاذب کی پلاس جایگزین مناسبی برای سقف رابیتس و گچ بوده و بی شک گزینه ای ایده آل در سقف اصلی می باشد .

سقف-کاذب-Kplus

انواع سقف کاذب

سقف های کاذب به طور کلی به دو دسته یکپارچه و مشبک تقسیم می شوند. البته با توجه به طرح و موادی که در آن بکار رفته ، ویژگی متفاوتی پیدا می کند.

سبد خرید