تایل سقفی کی پلاس

انواع تایل های سقفی معمولاً در ابعاد 60*60 سانتی متر بوده و در دو نوع تایل های گچی و معدنی تولید و به فروش می رسند و در مشبک های سقف کاذب مورد استفاده قرار می گیرند.
کاشی های معدنی از قبل رنگ آمیزی شده و کاشی های گچی به صورت پیش رنگ، روکش شده یا بدون روکش می باشند. روکش گچ تخته از PVC (روی کاشی ها) یا آلومینیوم (در قسمت پشت کاشی ها) ساخته شده است. کاشی های با روکش پی وی سی و کاشی های از پیش رنگ شده نیازی به رنگ آمیزی ندارند که باعث افزایش سرعت کار می شود.
کاشی های با روکش آلومینیومی در مکان هایی استفاده می شود که خطر آب و عرق در پشت کاشی وجود دارد (مانند محل عبور لوله های تاسیسات و مناطق کثیف مانند شمال یا جنوب کشور). کاشی های بدون روکش قابل رنگ هستند و به هر سلیقه ای قابل رنگ آمیزی هستند.

تایل سقفی کی پلاس

تایل های سقفی از نظر خواص صوتی در دو نوع معمولی (عدم خاصیت صوتی) و آکوستیک (جذب صدا) تولید می شوند. کاشی های آکوستیک اغلب در مکان هایی مانند سینما، تئاتر، بانک ها، سوپرمارکت ها و ادارات استفاده می شود. کاشی های آکوستیک در دسته های مختلف جذب صدا و برای اهداف مختلف تولید می شوند. تایل های سقفی از نظر خواص صوتی در دو نوع معمولی (عدم خاصیت صوتی) و آکوستیک (جذب صدا) تولید می شوند. کاشی های آکوستیک اغلب در مکان هایی مانند سینما، تئاتر، بانک ها، سوپرمارکت ها و ادارات استفاده می شود. کاشی های آکوستیک در دسته های مختلف جذب صدا و برای اهداف مختلف تولید می شوند.

  • مقاوم در برابر حریق– استاندارد EN 4102
  • قابلیت جذب صوت بالا تا میزان αw=۱,۰ – طبق استاندارد DIN EN ISO
  • تهیه شده از مواد غیر سمی و ارگانیک سازگار با محیط زیست
  • دارای گواهینامه زیست محیطی فرشته آبی ( BLUE ANGEL )
  • مقاومت بالا در برابر رطوبت نسبی هوا تا ۹۵ %
  • ۱۰۰% قابل بازیافت
  • رنگ بندی متنوع – رنگ های RAL
  • قابلیت انعکاس نور
  • تنوع در طرح
  • سبکی وزن 
تایل ساده

انواع تایل های سقفی کی پلاس

تایل گچی ساده


تایل های گچی ساده به صورت تایل های بدون سوراخ (بدون خاصیت جذب صدا) و تایل های رنگ شده یا روکش شده با روکش پی وی سی آنتی استاتیک سفید موجود می باشد.
از تایل هایی با لایه آلومینیومی که در آن احتمال چکه آب وجود دارد (مثلاً مانند عبور لوله های تاسیسات در مناطق مرطوب و کثیف)، هنگام دما و رطوبت (در حین نصب و حین کار)) . تایل های رنگ شده با رنگ اکریلیک سفید، آنتی استاتیک و آنتی باکتریال پوشانده شده اند، رنگ به کار رفته در این گونه کاشی ها از رشد میکروارگانیسم ها در محیط سطح کاشی جلوگیری می کند و از نظر هزینه، انتخاب ایده آلی برای پوشش است. . سقف. این شبکه اشتباه است.

تایل گچی آکوستیک

عملکرد اصلی تایل های آکوستیک توانایی آنها در جذب حجم بالا است. این صفحات مقداری از امواج صوتی را از طریق سوراخ های تایل و از فضای پشت سقف کاذب جذب می کنند. اگر در پشت تایل ها از یک لایه پشم سنگ استفاده شود، جذب صدا به میزان قابل توجهی افزایش می یابد. تایل آکوستیک اغلب در ساختمان‌هایی مانند سینما، آمفی‌تئاتر، بانک‌ها، مغازه‌ها، ادارات و مراکز آموزشی استفاده می‌شوند. تایل های آکوستیک با دسته بندی های مختلف صدای جذاب به شرح زیر تولید می شوند: مدل 6/18 مدل 8/18 مدل 8/12/36 مدل 8/12/50 مدل 12/25 تایل آکوستیک با یا بدون روکش PVC (برای صورت ساده یا رنگ آمیزی) سفید) تولید و تحویل داده شد. این تایل ها دارای یک لایه پشت تایل هستند (برای اینکه ذرات پشم معدنی شکسته و حذف شوند). رنگ تایل سفید یا سیاه است، به خصوص مشکی زیبایی تایل ها و در نتیجه کل اتاق را افزایش می دهد.
تایل ساده

مدل ۱۸-۶

مدل ۱۸-۸

مدل ۳۶-۱۲-۸

مدل ۵۰-۱۲-۸

مدل ۲۵-۱۲

مدل ۹۶-۶

تایل گچی طرح دار

در سقف های کاذب مشبک Kplus از کاشی های گچی طرح دار استفاده می شود. این نوع کاشی ها در چهار طرح مختلف تولید و عرضه می شوند و امکان ساخت این نوع کاشی با پشتی آلومینیومی نیز وجود دارد. کاشی های آلومینیومی در مکان هایی که احتمال تراوش آب به دلیل تعریق در پشت کاشی وجود دارد (مانند محل عبور لوله های تاسیسات) و یا در مناطق مرطوب شمال یا جنوب کشور در صورت وجود دما و رطوبت (مانند در طول نصب و راه اندازی و در حین کار) توسط سیستم تهویه مطبوع کنترل می شود.

طرح یاقوت

طرح حصیری

مدل ۱۸-۸

طرح الماس

طرح الماس

طرح لوزی

طرح لوزی