محصولات پودری

محصولات پودری شرکت کی پلاس با همراهی سایر مصالح در ساختارهای کی پلاس به کار می‌روند و در روند ساخت و ساز خشک اهمیت بسیار بالایی دارند. این محصولات در هماهنگی با سایر تولیدات شرکت کی پلاس بوده و استاندارد های لازم را برخوردارند.

محصولات پودری

پودر ماستیک

برای دستیابی به بهترین نتیجه در رنگ‌آمیزی، پس از عملیات درزگیری و قبل از رنگ‌آمیزی، یک لایه نازک پوششی (۱ تا ۲ میلیمتر) با ماستیک روی تمام سطح اجرا می‌شود. اجرای این لایه موجب پوشش امواج های احتمالی در کل سطح کار شده و سطحی صاف و یکدست را برروی پانل به وجود می‌آورد. این محصول برای ایجاد یک سطح صاف و جلوگیری از ایجاد حالت سایه و روشن و نمایان شدن محل درزها (که حاصل اختلاف نوع مصالح زیر رنگ می باشد)، پس از عملیات درزگیری و قبل از رنگ آمیزی به کار می رود.

چسب گچی پنل (Boardfix)

برای نصب صفحات گچی و صفحات مرکب بر روی سطوح شناخته شده یا مصالح بنایی، از چسب گچی پنل کی پلاس استفاده می‌شود. این چسب، از گچ و مواد افزودنی ویژه ساخته می‌شود. این محصول برای نصب صفحات روکش دار گچی و صفحات پوشش یافته با عایق های فوم پلی استایرن و پشم سنگ بر روی تیغه های آجری، بتونی، سفالی، سیپورکس و هبلکس بکار می رود.

بتونه درزگیر (Fugenfuller)


بتونه درزگیر کی پلاس برای درزگیری صفحات روکش‌دار گچی به کار می‌رود. این بتونه همراه با نوار درزگیر اجرا شده و بدین ترتیب ساختاری مسلح و مستحکم تشکیل می‌شود. این ماده به صورت لایه‌ای نازک با ضخامت 1 تا 2 میلیمتر اجرا می‌گردد. در صورت اجرای بتونه به شکل چند مرحله‌ای، می‌توان تا ضخامت حداکثر 10 میلیمتر از این محصول استفاده نمود. این محصول برای پرکردن درز (بند) بین کاشی های کف و دیوار در مصارف داخلی و خارجی ساختمان مناسب می باشد.

  • تهیه و استفاده آسان، فقط با افزودن آب
  •  کیفیت چسبندگی بالا
  • قابلیت افزایش مدت زمان استفاده از مالت
  • بدون ایجاد ترک در زمان گیرش
  • روش تهیه بصورت دستی
  • جذب آب کم (W)
  •  مقاوم زیاد در برابر سایش (A)