ADD ANYTHING HERE OR JUST REMOVE IT…

سقف مجازی

Decorooz_Stretch_Ceiling_04

سقف مجازی

سقف کاذب مجازی یکی از محبوب ترین سقف های تصویری است و به دلیل اینکه به صورت تایل های مشبک تولید میشود ، میتوان آن را در ابعاد و اشکال مختلف سفارش داد و تولید کرد. این محصول همانند دیگر محصولات مزایا و معایبی دارد که دانستن این مواد به شما کمک میکند تا انتخاب بهتری داشته باشید.

کاربرد سقف مجازی

سقف مجازی امکان عبور نور را از خود دارند. امکان چاپ انواع طرح ها را بر روی آن و میتوان از آن در مناطق مرطوب استفاده کرد و به صورت تایل های ۶۰*۶۰ و تکه تکه بر روی سطح مورد نظر نصب میشود. اگر محیط مورد نظر شما از قبل پروفیل های مربوط به تایل سقف کاذب را داشته باشد، کافی است تا این متریال دکوراتیو طرح آسمان را بر روی پروفیل ها جایگذاری نمایید. البته اگر سقف شما دارای باکس کناف نیز باشد میتوان این تایل های طرح آسمان را بر روی قرار کرد.

این محصول از نظر تولید و کیفیت به دو دسته چاپی و استیکری تقسیم میشود. آسمان مجازی استیکری از نظر کیفیت و همچنین قیمت از نوع چاپی پایینتر میباشد . در نوع استیکری طرح مد نظر شما بر روی کاغذ مخصوص چاپ و بصورت برچسب بر روی طلق چسبانده میشود؛ اما نوع چاپی این محصول به صورت مستقیم بر روی طلق چاپ و اجرا میشود. کیفیت چاپ تصویر و همچنین میزان عبور نور چاپی بسیار بالاتر از نوع استیکری بوده و به همین طبع از نظر قیمت نیز بالاتر میباشد.

همچنین نوع برش نیز بستگی به شرایط محیط و یا سلیقه ی شخصی شما دارد . به نحوی که میتوانید به صورت مربع ، مستطیل ، دایره و هر شکل هندسی که مد نظر شما باشد اجرا نمایید . البته این موضوع را فراموش نفرمایید که ابعاد هر ورق پلکسی ۱۲۰ در ۲۸۰ میباشد و شما میبایست بر طبق این ابعاد ، طرح خود را اجرا نمایید در غیر اینصورت پیشنهاد ما به شما سقف کشسان است.

سبد خرید