بازسازی و نوسازی, مقالات آموزشی

بازسازی دفتر کار

ببازسازی یکی از شاخه های پرطرفدار معماری و طراحی داخلی می باشد ، بازسازی محل کار و یا بازسازی دفترکار اداری موجب تغییر ظاهر و یکنواختی دفترکار ( ساختمان اداری محل کار) را خواهد شد همچنین در عین حال که باعث بوجود آمدن ظاهر خاص و مدرن یا کلاسیک می شود ، از خسته کننده شدن فضای داخلی دفترکار ( ساختمان اداری محل کار ) نیز می کاهد . از آنجا که افراد وقت زیادی را در محل کار ( دفتر اداری ) می گذارنند بازسازی دفتر کار بسیار اهمیت دارد . ظاهر دفتر کار حتی بر روی مشتریان و مراجعه کنندگان شما نیز تاثیر گذار است . نوسازی و بازسازی دفتر اداری ( ساختمان محل کار) در کل به معنای نوسازی و مرمت ساختمان یا واحد است . در ایران با توجه به بافت ساختمانی و شهری، به طور متوسط بعد از 22 سال لازم است که بازسازی انجام شود .

بازسازی دفترکار ( ساختمان اداری محل کار) چیست ؟

بازسازی به دو دسته تقسیم می شود : کلی و جزئی

در بازسازی دفتر کار بصورت کلی ، با توجه به دیوارهایی که امکان انتقال آنها وجود ندارد ، زیرساخت و کلیه دیوارها تخریب شده و پس از آن بازسازی دفتر کار شروع می شود، بطور خلاصه میتوانیم بگوییم در شیوه کلی ساختار ساختمان تغییر میکند

در بازسازی دفتر کار بصورت جزئی ، هدف ما بازسازی یا نوسازی بخشی از ساختمان می باشد . در این روش فضای مورد نظر برای تغییر ، تخریب شده و بازسازی و نوسازی شروع می شود .

به این نکته توجه داشته باشید که بازسازی و نوسازی فقط مخصوص ساختمان و فضا هایی که قدیمی شده اند نیست . بلکه بعضی از مواقع دکوراسیون بطور کامل نیازمند تغییر است . این تغییر ممکن است تنها با گذاشتن پارتیشن ، تغییرات سقف و دکور ، نورپردازی و … موجب شود . نباید این را فراموش کنیم که بازسازی دفتر کار عمر مفید ساختمان اداری را افزایش می دهد .

در بازسازی دفتر کار ( ساختمان اداری محل کار) یک شرکت بازسازی ساختمان خوب انتخاب کنید.

هیچوقت برای بازسازی تنهایی کار نکنید ، این کار موجب افزایش استرس و هدر رفت زمان شما می شود . پیشنهاد ما این است که با یک تیم حرفه ای در امر نوسازی و بازسازی صحبت کنید . بازسازی و نوسازی هزینه زیادی دارد پس بهتر است که با کمک گرفتن از یک شرکت دکوراسیون داخلی یا یک تیم حرفه ای ، هزینه خود را بهینه مصرف کنید .

گروه مهندسین لَناطرح لوتوس فعالیت خود را در حوزه مشاوره ، طراحی ، اجرای سیستم های ساخت و ساز خشک (کناف) و دکوراسیون داخلی، بازسازی و نوسازی ، فروش متریال دکوراسیون داخلی از سال ۱۳۸۸آغاز نمود و توانسته با بهره گیری از اکیب های متعهد و کارآزموده مقدار قابل توجهی از پروژهای بازار را در رزومه خود قرار دهد.

جهت ارتباط با ما کلیک کنید

در بازسازی دفتر کار ( ساختمان اداری محل کار) بودجه خود را مشخص کنید.

پیش از آنکه حتی یک ریال هزینه کنید ، هزینه کلی بازسازی و نوسازی را بررسی کنید . طراح دکوراسیون شما موظف است با بررسی فضای دفتر کار ، لیستی از مراحل و هزینه تک تک مراحل بازسازی به شما ارائه دهد . شما با بررسی این لیست از میزان مورد نیاز برای هزینه مطلع شده و حتی میتوانید راه های به صرفه تر را برای خود پیدا کنید

بازسازی دفتر کار - هزینه بازسازی دفتر کار

بازسازی دفتر کار - هزینه بازسازی دفتر کار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *