بازسازی با فنگ شویی

بازسازی و مشاوره طراحی با استفاده از علم فنگ شویی

یکی از فلسفه و فن های باستانی چینی فنگ شویی نام دارد که با استفاده از آن دکوراسیون داخلی ساختمان ها را طراحی میکنند تا بیشترین تاثیر را بر روی شادی ، سلامتی و موفقیت داشته باشد. طبق این روش از هرگونه بی نظمی و انباشتگی جلوگیری میشود و با استفاده از رنگ های مناسب ، خطوط منحنی و با در نظر گرفتن جهت مناسب به طراحی می پردازند. در این روش با استفاده از انرژی چی (نوع مثبت آن یا همان شنگ چی )که به معنای نوعی انرژی خوب است ، شانس خوب را به زندگی افراد می آورد.
انعطاف پذیر فنگ شویی به شما اجازه میدهد که از آن در تمامی سبک های دکوراسیون استفاده کنید و همانطور که انباشتگی و بی نظمی را از بین میبرد ، باعث ایجاد یک انرژی مثبت میشود.
در این فلسفه پنج عنصر وجود دارد که عبارتند از آتش ، خاک ، فلز ، آب و چوب که تمامی اشیا و پدیده های جهان با یک یا چند عدد از این عناصر در ارتباط هستند. همچنین هر انسان در وجود خودش حاوی همه یا اکثر این عناصر است. ما در لنا طرح لوتوس ، بازسازی با فنگ شویی را انجام داده و نهایت سعی خود را در برآورده کردن دکوراسیون مد نظر مشتریان خواهیم کرد

فنگ شویی یک فلسفه و فن باستانی چینی است که با استفاده از آن دکوراسیون داخلی ساختمان ها را به نوعی طراحی میکنند تا بهترین تاثیر را بر روی سلامتی ، شادی و موفقیت را داشته باشد. طبق این روش از هرگونه بی نظمی و انباشتگی جلوگیری میشود و با استفاده از رنگ های مناسب ، خطوط منحنی و با در نظر گرفتن جهت مناسب به طراحی می پردازند. در این روش با استفاده از انرژی چی (نوع مثبت آن یا همان شنگ چی )که به معنای نوعی انرژی خوب است ، شانس خوب را به زندگی افراد می آورد.

انعطاف پذیر فنگ شویی به شما اجازه میدهد که از آن در تمامی سبک های دکوراسیون استفاده کنید و همانطور که انباشتگی و بی نظمی را از بین میبرد ، باعث ایجاد یک انرژی مثبت میشود.

در این فلسفه پنج عنصر وجود دارد که عبارتند از آتش ، خاک ، فلز ، آب و چوب که تمامی اشیا و پدیده های جهان با یک یا چند عدد از این عناصر در ارتباط هستند. همچنین هر انسان در وجود خودش حاوی همه یا اکثر این عناصر است.

1- آتش

رنگ : قرمز   جهت : جنوب 

عنصر آتش فعال و الهام بخش است. این عنصر بسیار اشتیاق برانگیز است برای همین کسانی که عنصر آنها آتش است در زندگی خود به تنوع زیادی نیاز دارند. اگر آپارتمان یا خانه شما به شکل مثلث است یا از زوایای تند برخوردار است میتوان گفت که به عنصر آتش وابسته است.

2- خاک

رنگ : زرد   جهت : مرکز

خاک طبق فلسفه فنگ شویی نماد صمیمیت ، وفاداری و مهربانی است. کسانی که عنصر مرتبط با آن ها خاک است از کمک به دیگران لذت میبرند. در صورتی که ساختمان محل زندگی شما چهارگوش است و از ارتفاع کمی برخوردار است این ساختمان از عنصر خاک تبعیت میکند.

3-فلز

رنگ : سفید و طلایی  جهت : غرب

اصلی ترین ویژگی فلز وفور نعمت و موفقیت های مادی است. با این حال این فلز ویژگی های دیگر همچون وضوح تفکر و توجه به جزئیات نیز دارد. افرادی که عنصر غالب آنها فلز از برنامه ریزی کردن لذت میبرند و سعی میکنند محیطی اطرافشان زیبا و آراسته باشد. در صورتی که ساختمان شما از خطوط منحنی و گرد تبعیت میکند آن را دارای شکل فلز تلقی میکنند.

4-آب

رنگ: سیاه و آبی   جهت : شمال

ویژگی منحصر به فرد آب ارتباطات و فعالیت های اجتماعی است. افرادی که عنصر غالب آنها آب است تیزهوش و حساسند و به مسائل عرفانی علاقه مند هستند. یادگیری برای آنها لذت بخش است ولی اغلب اوقات نامنظمند. اگر ساختمان شما شکل نامنظمی دارد و در چند مرحله ساخته شده باشد این ساختمان از عنصر آب تبعیت میکند.

5-چوب

رنگ : سبز   جهت : شرق

افرادی که عنصر غالب آنها چوب است خلاق و طرفدار خانواده هستند. آن ها از انعطاف پذیری بالایی برخوردار هستند و به رشد اهمیت زیادی میدهند. آن ها از رو در رویی با مشکلات هراسی ندارند و از رفع انها لذت میبرند. اگر ساختمان شما بلند مرتبه است از عنصر چوب تبعیت میکند.

 تیم لنالند آماده همکاری برای طراحی و بازسازی شما

[row] [col span=”4″ span__sm=”12″] [/col] [col span=”4″ span__sm=”12″ align=”center”] [button text=”تماس با ما” radius=”99″ depth=”5″ depth_hover=”5″ link=”https://www.lanaland.ir/contact-us/” target=”_blank”] [/col] [col span=”4″ span__sm=”12″] [/col] [/row]

سبد خرید
نوار کناری