مقالات آموزشی

دکوراسیون داخلی رنگ سفید

رنگ سفید از رنگ‌هایی است که هیچگاه که نمی‌شود. اگر دقت کرده باشید تنها رنگی است که با رنگهای دیگر همخوانی دارد و ترکیب زیبایی می شود. سفید می‌تواند خانه را علاوه بر تمیز نشان دادن همواره شاداب هم نشان دهد اغلب افراد وقتی سفید را برای دکوراسیون منزل انتخاب می‌کنند فکر می‌کنند که تنها چند رنگ در طیف سفید وجود دارد اما باید بگویم که سفید انواع مختلفی دارد که هر کدام نام خود را دارد که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد.

 برای طراحی داخلی منزل ایده های جذاب و متنوعی را می توان با سفید اجرا کرد تصور کنید همه خانه سفید باشد و یک دیوار را تنها از رنگ‌های متضاد مانند نارنجی سرمه‌ای سبز و غیره استفاده کنید علاوه بر زیبایی منزل آن دیوار هم خودنمایی می کند.

 همانطور که در ابتدای مقاله گفته شد که سفید انواع گوناگونی دارد که هر کدام برای یک طراحی مناسب هستند به غیر از ایران در کشورهای دیگر هم از سفید برای دکوراسیون داخلی استفاده می شود مانند سبک اسکاندیناوی.

 آیا ترکیب گل و گیاهان با دکوراسیون سفید زیبا میشود؟ 

 این رنگ انرژی بخش می‌تواند در بازسازی منزل هوشمندانه استفاده شود ترکیب رنگ  گل و گیاهان روی دیوارهای سفید حس خوشایند را به افراد منزل منتقل می کند.

  روانشناسی رنگ سفید

سفید پر از انرژی مثبت از و محبوبترین رنگ در دکوراسیون داخلی به حساب می‌آید که مینیمالیست ها از آن بسیار استفاده می کنند اگر دوست دارید محیطی که در آن هستید بزرگ تر جلوه کند می توانید از آن استفاده کنید.

 طراحی آشپزخانه با رنگ سفید

 از مهم ترین اجزا در دکوراسیون آشپزخانه کابینت می باشد باید دقت کنید که تنها از  سفید استفاده نکنید زیرا ممکن است استفاده بیش از حد از آن ایجاد دلسردی کند در کنار آن می توانید از فلزات با رنگهای مختلف استفاده کنید که ترکیب زیبایی را به ارمغان می آورد.

 انتخاب سفید برای کابینت های آشپزخانه سبک مدرن را به شما می دهد. انتخاب این رنگ باعث می شود که فضای شما اغلب بزرگتر جلوه کند اما باید دقت داشته باشید که از رنگ تیره برای آشپزخانه استفاده نکنید زیرا باعث کوچکتر نشان دادن فضای آشپزخانه میشود.

رنگ سفید

 ست کردن با رنگ سفید

 ست کردن با سفید کار ساده ای است که ترکیب زیبایی را ایجاد می‌کند تنها باید رنگ ها را بشناسید و بدانید ترکیب آنها با سفید چگونه است.

 برای مثال ترکیب سفید با بنفش

از ترکیب این دو سبک مدرن ایجاد می شود که حال و هوای پر انرژی را به بازسازی ساختمان  منتقل می‌کنند این ترکیب برای زوج های جوان مناسب  می باشد.

همچنین ترکیب سفید در کناردنارنجی ایجاد تضاد زیبایی می کند . نارنجی رنگی پرانرژی میباشد که اغلب برای رستوران ها از آن استفاده میکنند .میتوانید از اکسسوری هایی با رنگ های متنوع در کنار دیوار های سفید استفاده کنید.

اکسسوری ها به زیبایی خانه کمک بسیاری میکنند.میتوانند تعیین کننده حال و هوای منزل باشند.استفاده از چوب نیز میتواند در منزلی که سفید میباشد مفید باشد.چوب از دل طبیعت به دست می آید که وجود آن در منزل بسیار منحصر به فرد است که حس و حالی مثبت را منتقل میکند.

کلام آخر

مهم ترین نکته در منزل داشتن حس و حالی خوب است.اینکه حس و حال مثبت در خانه وجود داشته باشد بسیار مهم است.یک طراح ماهر میتواند این موضوع را مدیریت کند.در کنار متریال و نوع انتخاب رنگ و … اول از همه باید از نظر روانشناسی همه چیز را مورد بررسی قرار دهد و در ادامه انتخاب رنگ و وسایل میتوانند تکمیل کننده این چرخه باشند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *